Pramoninės šaldymo sistemos

 

Pramoninės šaldymo sistemos

 

Šios pramoninės šaldymo sistemos yra tinkamiausios farmacijos bei chemijos pramonei. Šaldymo sistemos gali dirbti labai žemoje temperatūroje. Angelantani šioje srityje dirba jau daugybė metų ir gali pasiūlyti patikimiausius bei geriausius sprendimus visems savo klientams.

 Pramoninės šaldymo sistemos įprastai naudojamos  iki -65⁰C temperatūros farmacijos pramonėje. Kaskadinės šaldymo sistemos gali dirbti iki -75⁰C temperatūros, šaldymo agentas (šaldalas, freonas) tokiose sistemose naudojamas R404a  pirmoje pakopoje ir R23 antroje pakopoje.

 Panaudojimo sritys:

 Surenkamieji šaldymo kambariai

 Surenkamieji šaldymo kambariai ir sandeliai naudojami pusgaminių bei bei pramoninių produktų šaldymui bei laikymui, šios kameros gali būti skirtos dirbti ir sprogioje aplinkoje.

 Centrinės šaldymo sistemos

 Šios centrinės šaldymo sistemos naudojamos ištraukti ar  pašalinti tokias  medžiagas kaip vandens kondensatą iš solvento, alchoholį, tam tikrus priedus iš plastiko ir t.t. Galima šaldyti ir laikyti pusfabrikačius bei galutinius produktus žemoje temperatūroje. Įranga gali būti gaminama pagal kliento poreikius ir atitinka tartautinius standartus tokius kaip ASTM, ASME, NEMA,UL, TEMA,TUV, DIN ir t.t. įranga gali dirbti ir sprogioje aplinkoje, atitinka ATEX reikalavimus.

 Šaldomieji švarūs kambariai

 Standartinė vandens šaldymo įranga

 Šaldymo tuneliai

 Speciali šaldymo įranga arheologų radiniams saugoti

 

Rūšiuoti: orderby Rodyti puslapyje:
Įvairios pramoninės šaldymo sistemos pagal kliento technologinį procesą
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Copyright (c) Labectra 2017. All rights reserved. Kudirkos 22-1, LT-28233 Utena, Lietuva. Tel.: +370 698 82506; +370 613 54614
Designed by joomla2you.com